تحویل مسکن مهر پردیس تا بهمن ۹۶/دولت ما را خسته کرد

کد ملک :
طبقه :
وام :
آدرس :
مبلغ نقدی:
نوع ملک :
متراژ :
خواب :
تاریخ ثبت : ۸ ام اردیبهشت , ۱۳۹۶
399 بازدید

عضو انجمن انبوه‌سازان استان تهران با بیان این‌که در طرح مسکن مهر خسته و فرسوده شده‌ایم، گفت:‌ تحویل واحدهای در دست ساخت انبوه‌سازان از تیرماه امسال آغاز و در پایان بهمن ماه به اتمام می‌رسد.

محمدرضا نوریان شمیرانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با یادآوری این‌که بخشی از واحدهای مسکن مهر فاز ۹ قدیم (۲۰۰ واحد) اواخر سال گذشته افتتاح شد، اظهار کرد: متاسفانه یکی از دلایلی که باعث طولانی شدن روند افتتاح و تحویل واحدهای مسکن مهر در دست ساخت انبوه‌سازان شد،‌کم لطفی‌های وزارت نیرو در رابطه با تامین انشعابات این واحدها بوده است.

وی با یادآوری این‌که از اواخر امسال سال گذشته و به دنبال پیگیری‌ها برای افزایش وام و همچنین تلاش مدیرعامل شرکت عمران پردیس روند تکمیل پروژه‌های این طرح تسریع شده است، افزود:‌ با مساعدت مدیرعامل عمران پردیس و فشار بر بانک مسکن، وام مسکن از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان اجرایی شده است.

وی با بیان این‌که در جلسه‌ای که اخیرا برگزار شد صورتجلسه مربوط به هزینه‌های مازاد، الحاقیه، هزینه‌های آسانیور و…. به امضای شرکت عمران پردیس و انبوه‌سازان رسید، تصریح کرد:‌انبوه‌سازان به هیچ وجه انتظار ندارند با سود پروژه‌های مسکن مهر را به اتمام برسانند.

عضو انجمن انبوه‌سازان با تاکید بر این‌که از شرکت‌های سازنده برای تکمیل واحدهای مسکن مهر تعهد گرفته‌ایم، اظهار کرد:‌ افتتاح واحدهای در دست ساخت انبوه‌سازان (شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان ) از تیرماه امسال آغاز و بهمن‌ماه به پایان می‌رسد.

نوریان توضیح داد: به طور کلی ۵۰ درصد واحدهای مسکن مهر تا مهرماه و نیم دیگر نیز تا بهمن‌ماه امسال به پایان خواهد رسید.

وی همچنین از تحویل واحدهای فاز ۹ قدیم تا تیرماه امسال خبر داد و گفت: واقعیت آن است که دیگر خسته و فرسوده شده‌ایم و می‌خواهیم هرچه زودتر از طرح مسکن مهر بیرون برویم.

, , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

املاک اندیشه سوالی دارید؟
مشاوره رایگان
09121309454